GARDEROOBID

Garderoobid projekteeritakse ja valmistatakse vastavalt tellija erisoovidele ja vajadustele. Garderoobisüsteem on lahendus, mis annab igale meie kliendile võimaluse kombineerida just temale sobiv kapilahendus. Balti Furnituur garderoobilahenduste juures mõeldakse läbi detailide paigutus ja funktsionaalsus, et tagada toimiv garderoobisüsteem.

Garderoobi sisustus peab olema ennekõike funktsionaalne. Arendame oma garderoobisüsteemi pidevalt ning töötame selle nimel, et Teil on rohkem ruumi elada. Garderoobi lahenduste juures on oluline ligipääs kapi sisule, mida on optimaalne ja mugav kasutada. Mõelge hoolega läbi, milliseid asju kapis hoida kavatsete, kas ainult riideid või soovite ka garderoobis hoida käe-ja seljakotte, kohvreid, ehteid ,majapidamistarbeid, triikimislauda ja muid esemeid?

Ruumi kipub igas kodus nappima. Seetõttu on nutikas ära kasutada kõikvõimalikud kohad nii kaldlaed kui ka nurgatagused, mis seni pole rakendust leidnud. Üheks selliseks kohaks on näiteks trepialune ruum.

Arvestame iga Teie sooviga. Meil on hea meel, kui Teil on juba olemas ettekujutus oma mööblist, mida oma koju soovid. Meie meeskond aitab Teid nõuga, kui teil on tarvis abi, et parimatest parim tulemus saavutada!

Väärtustame Teie aega. Meie eesmärk on pakkuda Teile terviklikku teenust,et elu oleks lihtsam ja mugavam. Tuleme kohale, nõustame, mõõdame, komplekteerime vajalikud materjalid ja toome need kohale. Ka paigaldus ja garantiiteenindus käivad meie täiskomplektteenuse alla – köögid, vannitoad, garderoobid ja muud ruumid.

Teie unistuste garderoob on vaid päringu kaugusel. Võtke meiega ühendust ning peale vajadustega tutvumist teeme Teile pakkumise, mis sisaldab tänapäevast tehnilist lahendust ja nutikat ruumijaotust.

Meie poolt valmistatud garderoobid