KÖÖGID

Köögid (moodulköögid) on kiiresti ja soodsalt kombineeritavad valmis projekteeritud lahendused, mida klient saab kataloogi järgi ise komplekteerida või paluda seda teha meie professionaalsel tiimil. Pakume suures valikus mooduleid ja materjale. Moodulköökide tarneajad on 4-8 nädalat.

Eritellimuskööki disainib ja projekteerib meie professionaalne meeskond lähtudes konkreetselt Teie ruumist ja soovidest. On võimalik teostada kõik Teie fantaasiad kasutades kõige kaasaegsemaid ja moodsamaid materjale ja furnituuri. Eritellimusmööbli tarneajad on 8-12 nädalat. Soovi korral on võimalik tellida disainer-konsultant teenust koju!

Vahet pole, kas Teil on suur projekt või vajad inspiratsiooni, me saame ikkagi aidata. Alates projektist kuni paigalduseni, laske end positiivselt üllatada! Võta meiega julgelt ühendust ja viime Teie ideed ellu! Arvestame iga Teie sooviga. Meil on hea meel, kui Teil on juba olemas ettekujutus oma mööblist, mida oma koju soovite. Meie meeskond aitab Teid nõuga, kui Teil on tarvis abi, et parimatest parim tulemus saavutada!

Väärtustame Teie aega. Meie eesmärk on pakkuda Teile terviklikku teenust, et elu oleks lihtsam ja mugavam. Tuleme kohale, nõustame, mõõdame, komplekteerime vajalikud materjalid ja toome need kohale. Ka paigaldus ja garantiiteenindus käivad meie täiskomplektteenuse alla.

Meie poolt valmistatud köögid