KUNSTKIVI

See on komposiitmaterjal: ühtlane, kõva- ja poorivaba, mis koosneb +- 1/3 akrüülvaigust (tuntud kui PoliMetilMetAkrülaat või PMMA) ja +-2/3 looduslikest mineraalidest. Põhiline mineraal on Alumiinium TriHüdraat (ATH). Selline kombinatsioon annab tunduva eelise võrreldes teiste materjalidega.

Corian ®, Montelli ®, Hanex ®, Staron ® ja Hi-Macs ® on tootjad, kelle materjalidest toodame valamuid, vanne, töötasapindu, aknalaudu, mööblit jne.

Kunstkivi on sobiv valik intensiivse kasutusega ruumidesse, kus on kõrged hügieenistandardid ja mis peavad aastaid kaunid välja nägema.

Piirideks on ainult fantaasia… Küsi meilt pakkumist!

Corian ® – Läbipaistev Corian ® materjal on üllatavalt kergetes värvides ja õhemast plaadist. Paljud disainerid kasutavad seda materjali valmistades valgusteid ja valguslahendusi oma projektides. Värvide palett , mille nimetus on Illumination koosneb kuuest värvist paksusega 6mm ja 12mm, mis on erilise läbipaistvusega.

Montelli ® – Alternatiiv kallimale materjalile, näiteks Corian®. Ainult värvivalik on Montelli ® väiksem, erinev on ka materjali töötlemine. Montelli ® kvaliteeti kinnitavad vastavad sertifikaadid, selle tootmine asub Hiinas, kus selle tootmist rangelt kontrollivad Du Pont spetsialistid.

Hanex ® – Hanexi puhtad, siledad ja vastupidavad pinnad aitavad vähendada hooldus- ja puhastusaega, andes teile rohkem aega elu olulisteks hetkedeks. Hanexi ostmisel ostate meelerahu. Ja loominguline vabadus, mida Hanex pakub, on peaaegu piiramatu. See on termoformaalne aine, võimaldades teil koostöös asjatundliku valmistajaga kujundada ja luua oma projektidele kõikvõimalikke kujundeid.

Staron ® – Staroni sisustusmaterjali eristab värvide ja mustrite rikkalikkus, samal ajal võib sellele anda kõverjoone ilma õmblusi moodustamata. Selle eest on kerge hoolitseda ja see muudab lihtsaks julgete disainiideede ellu viimise.
See on vaba loodusliku marmori puudustest, sealhulgas puhastamise raskustest, ebamugavusest töötlemisel ja piiratud värvidest.
Tehiskivi Staron on keskkonnasõbralik mittepoorsest sisustusmaterjalist.

Hi-Macs® – Eriline tahke pinnamaterjal. Õrn koostis akrüülist, mineraalidest ja looduslikest pigmentidest, mis loovad sileda, mittepoorse, termovormitava ja visuaalselt õmblusteta pinna. Materjal vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele kõigis aspektides: materjali jõudlus, valmistamine, funktsionaalsus ja hügieen. Tänu suures osas sellele kvaliteedile ja silmapaistvale paindlikkusele valmistamisel ja kujundamisel pakub HI-MACS® lugematuid eeliseid tavapäraste materjalide ees. Looduslikku akrüülkivi HI-MACS® toodetakse ultramodernses tootmisprotsessis, mis vastab parimatele kvaliteedisertifikaatide standarditele.

Materjalid

Kunstkivist toodete galerii