Corian

Corian® –  see on komposiitmaterjal, mis on valmistatud looduslikest mineraalidest ja kõrgtehnoloogilisest akrüülvaigust- selline kombinatsioon annab palju eeliseid võrreldes teiste materjalidega.

Looduslikud mineraalid teevad  Corian® kõvaks ja vastupidavaks materjaliks, mis on põrutuskindel. See materjal on eriti sobilik ühiskondlikes ruumides.

Kompanii DuPont™ annab Corian® 10 aastast garantii, vaatamata sellele on maailmas väga palju interjööre, mis on sama kaunid juba 25 aastat- see tõestab materjali kõrget vastupidavust.

Corian® ühtlane struktuur on eriti tähtis kasutades seda niiskes ja agressiivses keskkonnas temperatuuride kõikumistega (vannitoad, basseinid). Niiskus ja vedelikud ei imendu materjali, sellega ei ole võimalik mikroobide, hallituse, mäda ja haisude tekkimine.

Üks  suurimatest  Corian® eelisteks on rikkalik värvivalik. Siin leiate klassikalisi toone kivi struktuuriga ja julgeid kaasaegseid toone. Rikkalik värvivalik (üle 100 tooni) annab võimaluse seda ühendada eristiilis disainielementidega vajadusel ka teiste materjalidega: puit, keraamika, kivi, roostevabad pinnad.

Ettevõte DuPont™ kontrollib väga rangelt  Corian® toodete kvaliteeti.  Corian® töötlevad ainult need firmad, kes on selleks õppinud DuPont™ koolitustel.