VANNITOAMÖÖBEL

Vannitoamööbel ja muud sanitaarruumid projekteeritakse ja valmistatakse vastavalt tellija erisoovidele ja vajadustele. Tavapäraselt kui kuuleme sõna vannitoamööbel, tulevad meile esmalt mõttesse vannitoakapid, kuid tegelikkuses on valik palju laiem. Vannitoamööbliks klassifitseeruvad näiteks erinevad vannitoa valamukapid, vannitoa põrandakapid, vannitoa seinakapid, vannitoariiulid, vannitoa peegel ja palju muud. Vannitoamööbli valmimisel on oluline arvestada olemasoleva või kavandatava ruumi suurust, ruumilahendust ja kujundust ning iseenda hoiustus harjumusi.

Arvestame iga Teie sooviga. Meil on hea meel, kui Teil on juba olemas ettekujutus oma mööblist, mida oma koju soovid. Meie meeskond aitab Teid nõuga, kui teil on tarvis abi, et parimatest parim tulemus saavutada!

Väärtustame Teie aega. Meie eesmärk on pakkuda Teile terviklikku teenust, et elu oleks lihtsam ja mugavam. Tuleme kohale, nõustame, mõõdame, komplekteerime vajalikud materjalid ja toome need kohale. Ka paigaldus ja garantiiteenindus käivad meie täiskomplektteenuse alla – köögid, vannitoad, garderoobid ja muud ruumid.

Teie unistuste vannituba on vaid päringu kaugusel. Võtke meiega ühendust ning peale vajadustega tutvumist teeme Teile pakkumise, mis sisaldab tänapäevast tehnilist lahendust ja nutikat ruumijaotust.

Meie poolt valmistatud vannitoamööbli ja sanitaarruumide lahendused