KOOLI- JA LASTEAIAMÖÖBEL

Kas te teadsite, et Balti Furnituur OÜ projekteerib, toodab ja paigaldab üldkasutatavate ruumide ja ühiskondlike hoonete sisustust? Nagu näiteks: koolid, lasteaiad, hotellid, kaubandus, sotsiaalhoolekande asutused, üürimajad jne.

Kaasaegne, vastupidav ja soodne valik! Toodame kaasaegset ja turvalist mööblit haridusasutustele vastavalt erisoovidele ja nõuetele. Meie toodetevalikus on lauad, toolid, riiulid, raamatukogukapid, garderoobid, voodid, söökla mööbel jne.

Meie eriprojekti teenused on suunatud eelkõige ärikliendile – ehitusettevõtetele, arendajatele ja sisearhitektidele. Meie meeskond on valmis osalema juba loomeprotsessis, lihtsustamaks arhitektide ja tellijate tööd.

Väärtustame Teie aega. Meie eesmärk on pakkuda Teile terviklikku teenust, et elu oleks lihtsam ja mugavam. Tuleme kohale, nõustame, mõõdame, komplekteerime vajalikud materjalid ja toome need kohale. Ka paigaldus ja garantiiteenindus käivad meie täiskomplektteenuse alla – köögid, vannitoad, garderoobid ja muud ruumid.

Omame 15 aastat eritellimusmööbli projekteerimise- tootmise kogemust. Pakume professionaalset täisteenust konsultatsioonist- eelarvestusest projektijuhtimiseni ja tootmisest paigalduseni. Toome Teile välja mõned pildid projektidest.

Meie poolt valmistatud kooli-ja lasteaia mööbel