Staron

Ettevõte Samsung Cheil Industries, Inc, mis asub Gyeonggi Do provintsis Seuli lähedal, on maailma suurema rahvusvahelise korporatsiooni Samsung Group  liige. Samsung korporatiivne ajalugu algas 1938 aastal, kui ettevõte avas ladu koos Cheil Industries 1954 aastal ja ehitas ettevõte peakontorit.

Praegu suur ja globaalne ettevõte Samsung Cheil Industries, Inc  on üks juhtivatest maailma tekstiil, keemiliste ainete, -ja elektroonika tootjaid. Cheil grupp koos Euroopa tütarettevõttega Samsung Chemical Europe GmbH on maailmas juba ammu populaarsust kogunud oma kunstkivi brändidega Staron® un Tempest®. Staron ® un Tempest® toodetakse kasutades unikaalseid suuremõõtmelisi tehaseid, mis asuvad Yeosu linnas Lõuna-Koreas.

Erinevad kujundid igasse kohta.

Staron ® kunstkivi koosneb naturaalsetest mineraalidest ühenduses akrüüliga; Staron® on sama dekoratiivne kui looduslik kivi, kuid kunstkivi eelistega.

Staron® omadused:

  • Vastupidav ja kauakestev
  • Vastupidav löökidele, mustusele-,  ja värvimuutustele
  • Tulekindel
  • Kerge puhastada ja hooldada
  • Väga hügieeniline (vastupidav vedelikkudele, mustusele, bakteritele, hallitusele, mikroobidele)
  • Ühtlased ja praktiliselt nähtamatud ühendused

Need omadused annavad  Staron® kunstkivi pindasid kasutada erinevates projektides- isegi meditsiini, laboratooriumi  ja toiduga seotud kohtades. Termoplastiliste kujundite võimalused- on selle materjali lisaeelis. On võimalik valmistada praktiliselt igat kuju ja mõõtu, erinevaid kujusid, disaini elemente, paneele, skulptuure jne.